Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 blegebů

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mlask
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 02. 10. 06

blegebů Empty
PříspěvekPředmět: blegebů   blegebů EmptyTue 10 Oct - 17:55

Docela bych chtěl vědět kde je gs, abych se moch kouknout kolik je v gildě vůbec členů. Podle fora mi přijde že moc ne. Dál doufám že se budou chodit akce a ne že budu chodit jen s titulem nad jménem a budu se nudit jak "žalud v plotě" jako doteď. Z fora a od Klobouka sem zjistil, že se moc akcí nedělá. affraid Mě záleží hlavně na expech (to asi každýmu) prachy věci atd. mám neni odvěci si přilepšit, ale neni to moje priorita. expy expy expy... Tak doufám, že ponížíme všechny dungy, jestli mě přijmete Very Happy
Prostě bych docela rád taky věděl jak to vidíte s expěním?
Návrat nahoru Goto down
Aurius
Spamer pokročilý
Spamer pokročilý
Aurius


Poeet p?íspivku : 105
Registration date : 25. 05. 06

blegebů Empty
PříspěvekPředmět: Re: blegebů   blegebů EmptyWed 11 Oct - 15:58

sice uz UO nehraju ..
ale na tuhle otazku ti dokazu odpovedet i ja ..

Kdyz budou lidi tak budou i dungy .. tak proto kazdej nejakej tvuj kamarad (slusnej Surprised)) by se tyhle gilde jiste hodil..
Gilda byla ze zacatku hodne ambiciozni ale jak vidis trosku klesla pocinaje mim odchodem ze sveta UO konce Sciscovym atd ..

Gilda se jeste ani zdaleka nerozpadla a nerozpadne protoze Nimtik je velike osvezeni pro tuhle gildu a ma o ni zajem takze verim ze se vsechno napravi Smile)
Návrat nahoru Goto down
 
blegebů
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Pokec-
Přejdi na: