Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 Black Thorn

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
BlackThorn
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 10. 10. 06

Black Thorn Empty
PříspěvekPředmět: Black Thorn   Black Thorn EmptyTue 31 Oct - 14:47

Ahoj Lidi.
Po dlouhém a strastiplném pobytu mimo Endor, se vrací do tohoto světa paladin Black Thorn (19) a jeho přítel craft Tragikomix (dávno již nemá potřeby kupovat levely). Hledají gildu, kde by našel nové přátele a které které by pomohl svým uměním kovářským (BS 100) k její větší slávě a která by jej za oplátku tu a tam ochránila při jeho těžké práci v dole. Tragikomix též vládne uměním hornickým (Mining 100), teď se však snaží maximálně zvýšit své mistrovství v opracování drahých kamenů (Gemcutting 82) a jemné práci s kovem (Tinkering kolem 70). Bohužel tyto postavy jsou na jednom účtu, tak se nikdy nepotkají.
V reálu se jmenuji Honza, jsem starší než černé uhlí a proklínaje pomalost firem, se těším na brzké připojení internetu, (2-3 týdny) kdy se vrátím opět do hry. Ultimu na Endoru hraji 2 roky, žádné gildě jsem s žádnou ze svých postav nikdy nepropůjčil, několikrát jsem se pokoušel o RP ale až na vyjímky jsem nepochodil. Účty s postavami nekupuji a ani neprodávám. Do Vaší gildy chci proto, že to už asi na sólo výš nedotáhnu a ve více lidech je lepší zábava. Další účty: druid Stromovous Sedy a Black Raven – možná bude nekromancer. Na ICQ mohu být neustále, aktivně začnu hrát za 2-3 týdny.
ICQ: 348-775-203
Návrat nahoru Goto down
Dexter
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 04. 07. 06

Black Thorn Empty
PříspěvekPředmět: vyjadreni na prihlasku blackthorna   Black Thorn EmptyFri 3 Nov - 12:48

Cau no hele nekolikrat sem ti psal na icq vzhledem k tomu ze me vubec neodepisujes nevim jak se dohodneme ... klidne bych te i nabral doguildy je nas este mallo celkem po tom co jsem ji prevzal ja .. ten craft co mas by se nam hodil urcite..
Návrat nahoru Goto down
BlackThorn
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 10. 10. 06

Black Thorn Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Thorn   Black Thorn EmptySat 4 Nov - 17:14

Tak nevim, cele dopoledne mivam v praci ICQ zapnute, procistim si seznam ignorovanzch kontaktu. Pravidelne zacnu hrat tak za dva tydny az mi dodelaji pripojku na net. Zatim se tu mejte
Návrat nahoru Goto down
Dexter
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 04. 07. 06

Black Thorn Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Thorn   Black Thorn EmptySun 5 Nov - 21:46

aha tak to je pak jina tak se normalne pak ozvi sam Smile at to nehlidam ale pocitam s tebou ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Black Thorn Empty
PříspěvekPředmět: Re: Black Thorn   Black Thorn Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Black Thorn
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Black Knight

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Nábor Nových Členů-
Přejdi na: