Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 papaja

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
papaja
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 11. 06

papaja Empty
PříspěvekPředmět: papaja   papaja EmptyFri 3 Nov - 21:23

Zdravim na Endoru se jmenuji papaja (ranger lvl 19) s kterou bych chtěl k vám do guildy, potom mam ještě pk crafta Držkorybika(lvl17 BS 83 a mining 100 to ostatní nestojí za řeč Very Happy )
Něco o mě: Je mě 16 let a chodim na střední do 2. ročníku. Na ENDORU hraji asi 2 roky. Pvm miluju a myslim že ho zvládám. PVP docela to de no. Hraju hlavně o víkendech, ale za to můžu třeba celej vejkend non stop.

Momentálně sem v guildě DW. Do vaší guildy chci kvuli jednomu člověku kterej je nejlepší jakýho sem na Endoru potkal a je to Dr Carry.

Na závěr: Papaja neni moje postava od začátku měl sem dost smůlu 2 krát me ukradli acc a tak sem kámoše poprosil jestli nemá nějakou postavu protože už sem mě fakt nechtělo začínat znova tak mě dal Papaju lvl 11 a od té doby je moje.
Návrat nahoru Goto down
Dexter
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 9
Age : 35
Registration date : 04. 07. 06

papaja Empty
PříspěvekPředmět: Re: papaja   papaja EmptySun 5 Nov - 22:00

Mno Papajo co dodat tebe nejak extra komentovat nebudu znam te na endoru celkem dlouho uz a verim ti rad s tebou parim Smile ale stve me jedna vec a to je ten tvuj internet Sad a ty strasny lagy ... uz aby jsi mel taky lepsi net a normalne si zahral ...
Návrat nahoru Goto down
 
papaja
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Nábor Nových Členů-
Přejdi na: