Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 zmena nazvu guildy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
elrik
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 31. 05. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptyTue 7 Nov - 15:56

Teda se nestacim divit co se z guildou stalo. Meli byste pouvazovat o zmene nazvu guildy protoze opravdu stari zakladajici clenove nestoji o negativni reklamu skrz nektere vase cleny. Opravdu nestojim o to aby me lidi psali na icko co se s sn deje, i kdyz sem sel pric porad jsem jeden ze zakladajicich clenu.
Návrat nahoru Goto down
elrik
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 31. 05. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptyTue 7 Nov - 15:58

jinak pripominky ne muze napsat vase nove GM , jelikoz na me kontakt ma.

vas
Heretik-Xail Ferenczy
Kraft- Podo Black
Návrat nahoru Goto down
Black
Spamer začátečník
Spamer začátečník
Black


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 12. 07. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptyTue 7 Nov - 22:46

Už jsem ohledně tohoto problému nové gm kontaktoval. Psal jsem mu také, že jsme změnu jména financovat. Čekám jen na odezvu..
Návrat nahoru Goto down
Klobouk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 30. 07. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptySat 18 Nov - 17:50

no pisu trosku pozde ale to je jedno taky bych zadal aby si tahle gilda zmenila nazev gildy... sice sem tu byl skoro az nakonec gildy ale zazil sem s nema taky lecos dobreho .... a taky mne sere ze mi porad lidi ppisou co se stalo z SN ....
Návrat nahoru Goto down
Aurius
Spamer pokročilý
Spamer pokročilý
Aurius


Poeet p?íspivku : 105
Registration date : 25. 05. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptySun 19 Nov - 14:09

Jde o to ze oni nechteji Smile Ackoli sem jim nabizel penize na zmenu jmena stejne nechteji. Nazval bych to takovou drobnou ignoraci z jejich strany vubec nechteji o necem takovem slyset a uz vubec nechteji komunikovat.
Návrat nahoru Goto down
Aurius
Spamer pokročilý
Spamer pokročilý
Aurius


Poeet p?íspivku : 105
Registration date : 25. 05. 06

zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy EmptySun 19 Nov - 18:12

Uz davno sem to psal do Pravidel ... holt nikdo je tu nedodrzuje Very Happy:D https://strazci.forumczech.com/viewtopic.forum?t=2&sid=ee6777ac8e6b98b7c11293215f59a673

Prosim precist ..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





zmena nazvu guildy Empty
PříspěvekPředmět: Re: zmena nazvu guildy   zmena nazvu guildy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
zmena nazvu guildy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lethys chce do guildy :)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Připomínky-
Přejdi na: