Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 přihláška herakleiouse

Goto down 
+2
Madox
vojtas
6 posters
AutorZpráva
vojtas
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 23. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 0:00

Ahoj lidi jmenuju se vojtas a do vaší guildy bych chtěl jít s postavou herakleious(heretik lvl 18) kterou jsem bohužel vymnenil za maga, ale heretika jsem hrál i dříve od 0lvlu jenže kamarádovy ukradli postavu tak jsem mu toho heretika dal.no ve vaší guildě znám pár lidí (empik , madox...).TS a UOAM používám více než rok takže s tím problém mít nebudu.PvP zkušenosti myslím že mam dobré vlastním pk za které už ale asi 2 týdne neběhám půjčil jsem ho kamarádovy.PvM: no mám rád hlavně dungy a pokaldy pro takové to solo expení moc nejsem.V realu je mi 15 let a hlásím se na školu informačních technologií..tuto guildu jsem si vybral protože si o ní myslím že chodí často dungy a znám z ní dobré lidi.Nejde mi o to se jen anexpit a zazobat ale bejt taky s partou v poho lidí..
moje icq je:208-518-398
Návrat nahoru Goto down
vojtas
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 23. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 0:04

tam místo toho smajlíka měla být osmička pardon:) takže jsem lvl 18
Návrat nahoru Goto down
Madox
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 27. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 10:18

my dva se zname ze o tom newim lol!
Návrat nahoru Goto down
Black
Spamer začátečník
Spamer začátečník
Black


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 12. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 12:49

Madox napsal:
my dva se zname ze o tom newim lol!
Muhahaha tak to je gooool rabbit lol!
Návrat nahoru Goto down
vojtas
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 23. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 12:53

:OP ale my se známe Laughing
Návrat nahoru Goto down
Madox
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 27. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 17:26

nejak si nevzpominam geek lol!
Návrat nahoru Goto down
vojtas
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 23. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyMon 24 Jul - 19:35

jen počkej Twisted Evil lol!
Návrat nahoru Goto down
Scisco
Majty llumča
Majty llumča
Scisco


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 01. 06. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyTue 25 Jul - 0:45

jsem PROTI, hlasil se k BoD a byl opravdu mimoradne neaktivní...mimochodem postava Herakleios je opravdu menena jako ponozky a s tim ja nechci nic mít! jsem vyhradne PROTI! Exclamation Prihlaska k BoD ZDE
Návrat nahoru Goto down
vojtas
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 23. 07. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyTue 25 Jul - 7:20

:Op ale tu přihlášku jsem nedával já geek
Návrat nahoru Goto down
Manfred
Majty llumča
Majty llumča
Manfred


Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 25. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyTue 25 Jul - 13:24

a nechces to teda nak vic vysvetlit?
Návrat nahoru Goto down
Madox
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 27. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyTue 25 Jul - 14:27

ta postava je jeho kamose (i myho) ten ji expil od zacatku pak tyhle ty dva typci (ktery neznam) si vymenili postavy Serious dostal Neiu a Vojtas si vzal jeho herakleiose Wink
staci ?
Návrat nahoru Goto down
Emp
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 27. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyTue 25 Jul - 21:09

Vojtasu sice se zname nicmene, prijimame postavy pouze vlastnorucne vyexpene, prijimame bezuhonne lidi ( pokud si pamatuji mel si nejake problemy s tim ze krades ucty) a prijimame lidi za ktere se zaruci nejaky clen. To znamena ze to vypada momentalne blede s tvym prijetim, spise bych rekl ze nerealne.
Návrat nahoru Goto down
Emp
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 27. 05. 06

přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse EmptyWed 23 Aug - 0:22

Neprijat
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přihláška herakleiouse Empty
PříspěvekPředmět: Re: přihláška herakleiouse   přihláška herakleiouse Empty

Návrat nahoru Goto down
 
přihláška herakleiouse
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Vyřízené Přihlášky-
Přejdi na: