Strážci nocí
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  GuestbookGuestbook  

 

 Chcete me:p *in love*

Goto down 
+5
Scisco
Klobouk
Madox
Emp
Shagruk
9 posters

Kdo smrdi?
ja
Chcete me:p *in love* Vote_lcap63%Chcete me:p *in love* Vote_rcap
 63% [ 5 ]
madox
Chcete me:p *in love* Vote_lcap37%Chcete me:p *in love* Vote_rcap
 37% [ 3 ]
Celkem hlasů : 8
 
Poll closed

AutorZpráva
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:10

Bleeee tak jste me k tomu prinutili to psat,jinak jsem druid 27 urvno jmenem shagruk na endoru hraju asi 2 roky a dalsi postavy ma shaqruk corka lvl 13 serengarchel lvl 14 zerk a kraft budulinkova lvl 6 pig rekl bych ze uz me znate *pry moc smrdim rikal Madox ale to je jedno on smrdi jeste vic* jinak v reale se jmenuju Michal je mi 13 let a jsem z Chomutova zavodne hraju hokej za Chomutov (taky za kho jinyhokdyz jsem chomutovak ze?Smile) do vasi guildy bych chtel proto proteze jste fajn lidi a chodite exp ale expi nejsou to hlavni prece ne?Smile no pusobil jsem v guilde z ni jsem leftl protoze se lide z time porad hadali a hadali a hadali az jsem to nevydrzel a leftl no uz nevim co psat tak se ptejte a prosim nesmrdte! cheers lol! cyclops
Návrat nahoru Goto down
Emp
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 27. 05. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:20

Tj prihlaska, muj ty boze Smile
Vytvarim hlasovani.
Návrat nahoru Goto down
Madox
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 27. 05. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:20

nas smradlavych a unikatnich je malo !!!
http://slim.rajce.net/Shagruk/ ten to mladik s hnedym prstem ktery si prave vytahl mozna nekdo vi odkud se k nam hlasi ja sem PRO!!
(je to totiz hroznej smrad!!!)
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:24

koukam ze hlasovani 1:1 made stejne smrdis vic ty ty ty smradochu! Cool
Návrat nahoru Goto down
Klobouk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 30. 07. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:24

byl sem s tebou par dungu zdas se mi ze si v pohode .... takze PRO ........



PS : nezapomenu jak si mi ty kuze zebral!!!! Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 18:26

aaaaaaa kuze ajjooooo stejne ti je nedaaaaaaaaam protoz smrddiiiiiiiis!
Návrat nahoru Goto down
Scisco
Majty llumča
Majty llumča
Scisco


Poeet p?íspivku : 63
Registration date : 01. 06. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 19:16

PRO

PS: Jeste par slov o smrdeni, smradu a menim hlas na PROTI!
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyMon 21 Aug - 20:58

Scisco napsal:
PRO

PS: Jeste par slov o smrdeni, smradu a menim hlas na PROTI!
uz nereknu ani slovo o smrdeni a smradu
Návrat nahoru Goto down
Klobouk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 30. 07. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 13:46

ty kuze s tebe dostanu to si piš Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 15:56

mozna jo:)
Návrat nahoru Goto down
Klobouk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 17
Registration date : 30. 07. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 16:17

urcite Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 16:22

no ja ted nemam kuze a asi uz nikdy mit nebudu cheers pirat
Návrat nahoru Goto down
wizzy
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:31

1. shagu kdyz chces tak moc do SN, tak proc si na time foru zakladal topic jestli muzes zpatky?

2. proc si pridavas prihlasku do dvou gild ?
http://shadowman.unas.cz/wind/viewtopic.php?t=121
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:45

1.Wizzy topic jsem nezaklad
2. prihlasku u panzeru jsem zrusil.
Návrat nahoru Goto down
Kerrigan(TIME)
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:46

abych to drobek uvedl na pravou miru. Tak shagruk neodesel z gildy kuli tomu ze by se tam lide extreme hadali, ale kuli tomu ze mel jiste vyhozeni. To z duvodu sveho chovani ( jako imbecil) a i prez pripominky ostatnich slusna i neslusna domluva se nehodlal zmenit. A take kuli tomu ze jednoho clena kritizoval za neco co potom udelal presne stejne a i o neco hure.

Ten vyhazov mu nehrozil poprve, ale asi po treti. Pokazde jsem se primluvil (plus jeste par lidi) za jeho ponechani protoze sme doufali v zmenu jeho chovani a vyjadrovani ale to se nestalo. Mno a pak to byla posledni kapka. Takze prejeme prijemne chvile v jeho spolecnosti
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:49

Kerrigan(TIME) napsal:
abych to drobek uvedl na pravou miru. Tak shagruk neodesel z gildy kuli tomu ze by se tam lide extreme hadali, ale kuli tomu ze mel jiste vyhozeni. To z duvodu sveho chovani ( jako imbecil) a i prez pripominky ostatnich slusna i neslusna domluva se nehodlal zmenit. A take kuli tomu ze jednoho clena kritizoval za neco co potom udelal presne stejne a i o neco hure.

Ten vyhazov mu nehrozil poprve, ale asi po treti. Pokazde jsem se primluvil (plus jeste par lidi) za jeho ponechani protoze sme doufali v zmenu jeho chovani a vyjadrovani ale to se nestalo. Mno a pak to byla posledni kapka. Takze prejeme prijemne chvile v jeho spolecnosti
takze leftl jsem z dovudu ze me sral achill a wizzy zeptej se reta ze jsem chtel leftnout uz rano
Návrat nahoru Goto down
Shagruk
Amatér
Amatér



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 21. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:51

Kerrigan(TIME) napsal:
abych to drobek uvedl na pravou miru. Tak shagruk neodesel z gildy kuli tomu ze by se tam lide extreme hadali, ale kuli tomu ze mel jiste vyhozeni. To z duvodu sveho chovani ( jako imbecil) a i prez pripominky ostatnich slusna i neslusna domluva se nehodlal zmenit. A take kuli tomu ze jednoho clena kritizoval za neco co potom udelal presne stejne a i o neco hure.

Ten vyhazov mu nehrozil poprve, ale asi po treti. Pokazde jsem se primluvil (plus jeste par lidi) za jeho ponechani protoze sme doufali v zmenu jeho chovani a vyjadrovani ale to se nestalo. Mno a pak to byla posledni kapka. Takze prejeme prijemne chvile v jeho spolecnosti


odesel jsem kvuli tomu ze me sral wizzy a achill a leftl jsem zadnej vyhazov mi nehrozil a zeptej se reta ze jsem o tom leftnuti premyslel uz ten den rano
Návrat nahoru Goto down
Kerrigan(TIME)
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 22. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 22:56

Shagruk napsal:
Kerrigan(TIME) napsal:
abych to drobek uvedl na pravou miru. Tak shagruk neodesel z gildy kuli tomu ze by se tam lide extreme hadali, ale kuli tomu ze mel jiste vyhozeni. To z duvodu sveho chovani ( jako imbecil) a i prez pripominky ostatnich slusna i neslusna domluva se nehodlal zmenit. A take kuli tomu ze jednoho clena kritizoval za neco co potom udelal presne stejne a i o neco hure.

Ten vyhazov mu nehrozil poprve, ale asi po treti. Pokazde jsem se primluvil (plus jeste par lidi) za jeho ponechani protoze sme doufali v zmenu jeho chovani a vyjadrovani ale to se nestalo. Mno a pak to byla posledni kapka. Takze prejeme prijemne chvile v jeho spolecnosti


odesel jsem kvuli tomu ze me sral wizzy a achill a leftl jsem zadnej vyhazov mi nehrozil a zeptej se reta ze jsem o tom leftnuti premyslel uz ten den rano

to musim opravdu postovat z Time fora? To opravdu nedokazes priznat pravdu? Jako nejdriv s tema panzerakama? Moc dobre vis ze kdyz chci dokazat pravdu ze ji dokazu. A bejva to horsi nez kdyby ses priznal sam
Návrat nahoru Goto down
Smidla(TIME)
llumča
llumča



Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 22. 08. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyTue 22 Aug - 23:47

Ehm, Wizzi Kerri, mlcte. Tohle je moje prace.

A pro SN: Shagruk je jeste dite a podle toho se i chova. Ale to vam v prihlasce napsal. Jeho odchod z gildy nebyl tak uplne v poradku, na druhou stranu to byl porat odchod. Ja jsem byl tim kdo podvakrat inicioval hlasovani o jeho vylouceni, bohuzle kvuli nekolika lidem jako ti dva co tu postovali zustal.
Mrzi me ze mel moc planyk kecu a slibu, hlavne ten rozhovor po ICQ me dostal. Kazdopadne chci aby zacal s cistym stolem a proto ihnorujte co tu ti dva i ja napsali a posuzujte ho podle sebe.

DUngy chodit umi, aktivni je. Spoleh na nej taky celkem je. Jeho chovani, no proste 13 roku.
Návrat nahoru Goto down
Black
Spamer začátečník
Spamer začátečník
Black


Poeet p?íspivku : 42
Registration date : 12. 07. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyWed 23 Aug - 0:00

Taky že se na radě hlasovalo, jestli přijmat mladší hráče jak 15let. Odhlasovalo se že nikoli. Samozřejmě, vyjímky můžou být.
Návrat nahoru Goto down
Emp
Majty llumča
Majty llumča



Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 27. 05. 06

Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* EmptyWed 23 Aug - 11:09

Prijat za adepta. Slusne chovani, zadne kraviny, jinac vis co bude nasledovat Shagu Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Chcete me:p *in love* Empty
PříspěvekPředmět: Re: Chcete me:p *in love*   Chcete me:p *in love* Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Chcete me:p *in love*
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci nocí :: Veřejná Sekce :: Vyřízené Přihlášky-
Přejdi na: